English | Polski

Portfolio/Tekstury

"Skiny" postaci

Jone2 Jone2 (111 KB), w akcji (78,7 KB), UV map. (Unreal Tournament 2003) Częściowo wzorowany na Jone skin przedstawiający jakąś rządową agentkę służb specjalnych, w klimacie lekko sci-fi.

BeastmanBeastman. (Unreal Tournament 2003) Model "Anuban Male", prawie całokowicice zmieniony orginalny skin. Pełny pancerz płytowy, trochę ostrych kolców na butach, parę kawałków nierzucającego się w oczy materiału, dreadloki i gotowe.

JoneJone. (Unreal Tournament 2003) Można powiedzieć szybka praca (około 2 godzinki) sprawdzająca możliwości uPaint'a trochę doprawiona Photoshop'em. Robiona od zera (jednolitego tła), namalowane naramienniki, żelazne buty i rękawice, koszulka kolcza bez ramiączek I skórzane wdzianko. Tekstury głowy nie edytowałem, używa jednej ze standardowych w grze dzięki temu sam skin waży mniej.

gta vc0zio-gtaVC, w akcji, Download. (Grand Theft Auto VC) Granie w GTA robi się o wiele bardziej interesujące gdy mam postać która wygląda zupełnie jak ja.

gta 30zio-gta3, w akcji, Download. (Grand Theft Auto 3) Tak jak wyżej, tylko gdy grałem w GTA3 była zima i nosiłem srebrną kurtę puchową.

Poniżej pare starszych teksturek postaci. BP, NMSP

oz-0, oz-1, oz-2, Pheonix, (Quake 1), po koleji: dwa skiny w stylu sci-fi, gladiator, modyfikacja skina klanowego z czasów liceum.

maDmaN, LoC (122 KB). (Unreal Tournament 1). Stare dzieje, aż się łezka w oku kręci.

Mesh/Tekstury różnych modeli

Pare textórek dla modeli z postapokaliptycznego świata Afterfall.
Domek, stara beczka, i jedna z map UV do niej, tablice ogłoszeń: zdjęcie 1, zdjęcie 2.

Texturki ścian, podłóg itp.

elecrtic rustyTeksturki skrzynek elektrycznych przystosowane go gry w klimacie postapokaliptycznym. czyli jeśli było trzeba z dodaną rdzą, brudem, zaciekami, usuniętymi flamatrowymi napisami i zamienionymi napisami polskimi na angielski i niemiecki: rust1, rust2, rust3, rust4.

elecrtic rustyPatterny na podłogi, ziemię, otoczenie, czyli tekstury seamlessowe (bez szwów): piasek, ziemia, asfalt, błoto, beton,